Impact maken? Word energiecoach!
Wil jij impact maken in jouw buurt en daarmee je buurtbewoners én het klimaat een stapje verder brengen? Dan zijn wij op zoek naar jou! Wij zijn namelijk op zoek naar nieuwe energiecoaches.
Wat doet een energiecoach?
Als energiecoach denk je mee met buurtbewoners over hoe zij hun woning kunnen verduurzamen. Je komt bij hen thuis en geeft tips over kleine én grote maatregelen. Technische voorkennis is niet vereist. Je volgt een korte opleiding tot energiecoach van Hoomdossier. Heb je weinig tijd maar wel de wens om impact te maken? Geen zorgen. Als energiecoach ben je ongeveer twee keer per maand actief, genoeg tijd over voor andere bezigheden dus.
Wat bieden wij jou?
Je ontvangt als dank een vrijwilligersvergoeding. Ook ben je van harte welkom bij onze vier borrels die we jaarlijks organiseren. Tijdens deze bijeenkomsten leren we van elkaar en worden ervaringen uitgewisseld, natuurlijk onder het genot van een hapje en een drankje. Zo bouwen we gezamenlijk aan een community in de gemeente!
Vragen?
Ben je direct enthousiast en wil jij impact gaan maken? Ga dan naar deze aanmeldpagina en dan zien we jou binnenkort!
Mail bij vragen naar: energiecoach@energielokethaarlemmermeer.nl
Aanmelden kan tot 2 mei.